Vítejte na mém blogu!

Blog jsem chtěla založit už dávno. Od malička píšu básničky, poezii, příběhy a posledních pár měsíců i knížku. Ale vždycky se jednalo o díla do šuplíku. Psát blog by znamenalo pustit své myšlenky na veřejnost a dát tomu více času než jen pár minut, když na mě zrovna přijde inspirace.
„Vždyť na to ani nemám čas“, „Měla bych to nechat až na prázdniny…nebo po střední“, „O čem vůbec budu psát?“, takové a další myšlenky mi lítaly hlavou a nechávaly vizi blogu jen jako něco, co by bylo fajn, ALE.
Jak už to ale u takových to věci, jako je začít nový business, začít cvičit a vůbec začít dělat něco jiného, než jen ležet u seriálů v posteli bývá, musíte zahnat všechny ty líné myšlenky a pustit se do toho. Zkousnout fakt, že to zezačátku třeba nebude to pravé ořechové, ale hlavně začít.
Po prvních dvou dnech jarních prázdnin jsem se tedy odhodlala a tadá, blog je tady.

A na co se na mém blogu tedy můžete těšit?
Jak se dočtete v části – O mně, jsem modelka, a proto velká část mých článků bude právě o mých zážitcích z focení. Nejedná se totiž o pouhé stání před foťákem, jak se mnoho lidí domnívá. Při focení potkávám mnoho nových a zajímavých lidí, se kterými si při focení užijeme plno zábavy. O mých zážitcích z focení se dočtete v rubrice MODELING.

Když nejsem ve škole, nebo na focení, ráda si sednu do nějakého dobrého podniku. Ať už je to restaurace, kavárna nebo bar. A jelikož mi na internetu chybí recenze Ostravských podniků, které by nebyly z Googlu nebo od nějakého profesionálního kritika, zkrátka které by byly od normálního člověka, který taky zhodnotí kvalitu záchodů (dámy ví, jak důležité je zhodnotit právě tohle), rozhodla jsem se, že při návštěvě těchto podniků cvaknu pár fotek a společně s hodnocením podniku to zveřejním na webu.
Takže příště, až nebude vědět, kam zajít na burger, kávu, dýmku, nebo cosmopolitan, bude stačit podívat se na můj blog a vybrat si. Tahle rubrika se bude týkat především Ostravských podniků, protože jsem z Ostravy. Jelikož ale kvůli modelingu často cestuji, objeví se zde časem určitě i recenze podniků z Prahy, Brna, Olomouce a dalších měst. Moje recenze podniků si budete moct přečíst v rubrice PLACES.

Další rubrika bude obsahovat mé hodnocení a zážitky z hraní her, názory na nové filmy a seriály, nebo poznámky ke komiksům.
O tom všem si budete moct přečíst v rubrice FUN.

Ostatní články se budou týkat věcí, které se zkrátka dějí kolem mě, nejrůznější akce, zážitky a výlety. Tyto články naleznete v rubrice OTHERS.

Doufám, že si články užijete.

S láskou,
Ani

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *