Jsem ZPÁTKY!

Drazí čtenáři,
Jsem ZPÁTKY!
Ne, blog jsem nezrušila, jen mi pravidelné psaní na něj v poslední době úplně nevyšlo. V mém životě se toho dělo více, než jsem čekala a na psaní mi zkrátka nezbyl čas.
A co jsem vlastně dělala?
Před koncem školního roku se mi program zaplnil na maximum. Nejvíce času mi vzalo zejména stěhování. Je zajímavé, že když se jen tak procházíte po IKEI a nemusíte nic kupovat, zdá se vám všechno pěkné a hned byste si to koupili. Ale ve chvíli, kdy opravdu potřebujete něco koupit a máte za nábytek dát peníze, začnete si najednou všímat všech nejrůznějších nedokonalostí a nic vám zkrátka nepřijde dost dobré na to, abyste za to dali tolik peněz. Taky byste řekli, že vybavit pár pokojů vám zabere tak jeden víkend. Hahaha. Nope. A malá rada pro vás: Ušetřete si čas a neprocházejte deset různých obchodů s nábytkem. Jděte do IKEI. Stejně tam skončíte.
Jakmile jsme měli vše zařízené a já si řekla, že bych konečně mohla dohnat věci do školy, jela jsem pro změnu do Prahy na focení a přehlídku pro L’Oréal. O zážitcích z červnové Prahy se rozepíšu v nějakém dalším článku, jakmile mi dojdou fotky.
Po příjezdu zpátky do Ostravy jsem se mohla opět věnovat škole. A byla to katastrofa. Deset písemek za týden je opravdu na zabití. Téměř jsem nespala, ale známky se mi nakonec povedlo ještě vylepšit.
Ve chvíli, kdy přišly prázdniny, jsem prakticky dva týdny v kuse spala. Až poté jsem si léto začala řádně užívat. Festivaly, bazény, grilování, chaty a dovolené, tak jak to má být. Pořádně jsem si odpočinula a teď jsem zpátky. Přestože jsem nic nezveřejňovala, mám již pár článků rozepsaných a nafocených mám stovky a stovky fotek. Vše sem postupně přidám 
Takže takhle vypadalo moje léto. A jak vypadalo to vaše?

S láskou,
Ani

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *