Focení pro Queens

Každý skater, biker, nebo jen fanoušek kvalitního a značkového streetwear oblečení nakupuje v Queens.
A právě pro tento eshop jsem před dvěma týdny, měla šanci fotit.
První zkušenost s focením pro Queens jsem měla v létě. Jednalo se o focení lookbooku pro dánskou značku Wood Wood, kterou jsem si naprosto zamilovala. Tahle značka vás zaujme především svou neskutečnou originalitou. Tyhle streetwear, sportovní kousky jsou totiž i parádně „šik“ a pohodlné.
Od té doby jsem pro Queens fotila už mnohokrát a to jak lookbooky tak focení produktů na eshop.

Na posledním focení jsem fotila tedy produkty na eshop. Tenhle typ focení mám ráda v tom, že nad ním člověk nemusí extra přemýšlet. Jedná se totiž o cvaknutí produktu zepředu, zezadu a pak vyfocení nějakých těch detailů. Focení produktů nevyžaduje žádné složité, krkolomné pózy. Naopak, pózy by měly být jednoduché a s úsměvem dokazujícím, jak je vám v oblečení dobře. Důležité je, aby šlo oblečení pořádně vidět. Nakupujícího totiž zajímá především tričko a ne to, jakou složitou pózu jste se naučili.  Složitější pózy si nechávám až na konec focení, kdy fotíme outfity, které pak vidíte na facebooku a instagramu.

Jelikož věčné převlíkání desítek triček, kalhot a tenisek a několikahodinové stání na nohou je poměrně namáhavé, snažíme si s týmem focení všelijak zpříjemnit. Posloucháme hudbu, děláme si pauzy abychom zdlábli nějakou tu dobrotu, nebo si rovnou zajedeme do nedaleké restaurace na oběd. Od doby, co jsme si v této restauraci dali s druhým Queens modelem Víťou „grilované hermelíny“ (jednalo se o studené hermelíny, které plavaly v oleji) a stylista David si dal velmi, velmi vyzrálé tvarůžky, si radši dáváme hranolky a americké brambory. Jen tak, bez ničeho. Pro jistotu.

Focení pro Queens miluju nejen kvůli toho, že na sobě mám hezké oblečení, ale i kvůli pohodové atmosféry, která při focení panuje. Po takové době už se s týmem dobře známe. Na všem se domluvíme, děláme si ze sebe srandu a probíráme co je u koho nového. Díky vzájemné podpoře zvládáme fotit, i když třeba při chřipkové epidemii nejsme všichni úplně zdraví.
Jaká to příjemná změna oproti focení, kde dojdete a nikoho neznáte, nejste zvyklí s ním spolupracovat a nevíte, co máte čekat. Na takových foceních nějakou dobu trvá, než si u každého zapamatujete jméno a víte o něm dvě, tři informace, které vám poradí, jak se s dotyčným bavit.
Focení s Queens týmem je zkrátka jako trávit čas s přáteli a nafotit u toho parádní fotky na instagram.

Takže pokud jste Queens dosud neznali, omrkněte jejich web, oblečení i tenisek mají tuny a pořád přibývají nové kolekce.
A pokud Queens patří mezi váš oblíbený eshop, jak je tomu u mě, můžete se podívat na novinky od Wood Wood, Urban Classics, nebo Nike, které jsem fotila. Už jsou na webu!

S láskou,
Ani

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *